Bosch Servisi Antalya


Bosch Servisi Antalya

Bosch Servisi Antalya

Bosch Servisi Antalya Olarak Antalya İçi Her yere Hizmetimiz Vardır. Bosch Buzdolabı, Klima, Çamaşır Makinası, Tamiri Temizliği Yedek Parça Değişimi Uzman Kadro İle Yapılmaktadır. Adresimiz Antalyanın Merkezi konukseverdedir. Bosch Servisi Antalya Uzman Kadrosu Temiz Hijyen iş Olmasından dolayı çalışanlarımız galoşla evlerinize servis vermektedir.

Yılların tecrübe ve birikimi ile hizmet vermekte olan Antalya Bosch servisi, Antalya ve ilçelerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Uzman kadrosu, geniş servis ağı, güçlü yedek parça stokları ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her geçen yıl daha fazla problemi çözüme kavuşturmakta, hizmet ağını genişletmektedir.

bosch servisi antalya

Antalya Bosch servisi olarak doğru ve hızlı sonuç alabilmek için oluşturduğumuz ekibimiz her sorunda yanınızdadır.

Aynı gün servis imkanı

İhtiyaçlarınıza en kısa sürede çözümlemek için %90 aynı gün servis hizmeti sunmaktayız.

Orijinal parça

Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal olup, sorunlara en doğru ve kaliteli çözümleri üretmekteyiz.

Değişen parça 1 yıl garantili

Değişimi gerçekleştirilen tüm yedek parçalar bir yıl boyunca garantimiz altındadır. Sunduğumuz kalıcı çözümler ile beyaz eşyanızla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü problemi müşteri odaklı sistemimiz ile sonuçlandırmaktayız.

Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme

Antalya Bosch servisimiz, nakit ödeme dışında kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı tanımaktadır. Müşterilerimize her zaman en esnek ödeme koşullarını sunmak için çalışmaktayız.

Gezici Servis Hizmeti

Teknik sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilmek için oluşturduğumuz gezici servis ekibimiz Antalya ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Uzman Teknik ekip

Yılların tecrübesi ile hizmet veren teknik ekibimiz problemlere kaliteli çözümler üretebilmek için özenle seçilmiş teknisyenlerden oluşmaktadır. Antalya Bosch servisi olarak doğru ve hızlı sonuç alabilmek için oluşturduğumuz ekibimiz her sorunda yanınızdadır.

beyaz eşyalarda akıllı çözümler, klimalarda akıllı çözümler, güvenilir servis, bir yıl garanti kapsamı, antalya içi her yerde hizmet, galoş temizliği, teknik servisi, kesinlikle güvenebiliceğiniz servis, % 100 güvenli servis, antalyanın en iyi servisi, antalya da en uygun servis,Değişimi gerçekleştirilen tüm yedek parçalar bir yıl boyunca garantimiz altındadır. Sunduğumuz kalıcı çözümler ile beyaz eşyanızla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü problemi müşteri odaklı sistemimiz ile sonuçlandırmaktayız.